درباره ما


درباره فولاد فرا‌طرح

فولاد فراطرح فعالیت خود را از سال 1376 در زمینه بازرگانی فولاد و آهن آلات آغاز کرده است. از همان ابتدا اصلی ترین رسالت و وظیفه این برند تأمین و عرضه این محصولات با در نظر گرفتن استانداردهای مهندسی و توجه بسیار به کیفیت فنی آهن آلات تعیین شده بود. رسالتی که به انجام رساندن آن طی بیست سال گذشته، کوله باری از تجربیات با ارزش را برای این برند به ارمغان آورد تا بتواند به اتکای آن همواره به سوی فتح افق های تازه در حرکت باشد.

فولاد فراطرح همواره یک اصل را سر لوحه تمای فعالیت های خود قرارداده و آن چیزی نیست جز، ایجاد و حفظ یک رابطه برد - برد - برد (مشتری- شرکت - جامعه) که هدف نهایی تمامی تصمیم گیری ها و اجرای کلیه‌ی برنامه های برند است. وفاداری به این اصل با در نظر گرفتن سه شاخص قیمت تمام شده، کیفیت و زمان در تمامی پروژه ها امکان پذیر شده است.

پیشرو بودن و در عین حال حفظ ثبات و پایداری در دریای متلاطم بازار این عصر، دو رکن اساسی دیگر در موفقیت این برند به حساب می آیند.

در نهایت می توان گفت: درک درست و به موقع نیاز مشتریان و ثابت قدمی در همکاری با معتبرترین کارخانجات تولید کننده بین المللی و داخلی باعث شده که فولاد فراطرح همواره در سطح توقعات مشتریان خود ظاهر شود.

از آنجایی که این شرکت از سال 1376 فعالیت خود را با وادرات مقاطع اروپایی از برترین تولید کنندگان جهان آغاز کرده، از همان ابتدا به عنوان برندی که در سطحی بین المللی به کارفرمایانش خدمات ارائه می دهد شناخته شده است و برای حفظ این اعتبار تنها به همکاری با تولید کنندگان معتبر خارجی بسنده نکرده است بلکه با جذب نیروهای متخصص و مهندسان کاردان ساختار سازمانی خود را نیز روز به روز ارتقاء بخشیده.

توسعه واحدهای فروش، فنی- مهندسی و طرح و توسعه (ار اند دی) از دیگر اقدامات پرثمر این شرکت در طی این سال ها بوده. اقداماتی که در حال حاضر فولاد فراطرح را در جایگاه یکی از بزرگ ترین شرکت های ارائه کننده مقاطع فولادی و با کیفیت کشور قرار داده است.

بی شک در طی این سال ها  بازار فولاد نوسانات زیادی را تجربه کرده است اما فولاد فراطرح جایگاه تثبیت شده ای را در همین بازار برای خود حفظ کرده است چرا  که همیشه برآن بوده که از یک سو با درک صحیح نیاز مشتریان، قیمت هایی متمایز از رقبای خود ارائه دهد و از سوی دیگر در حفظ رابطه‌ی مستقیم و مؤثر خود با تولیدکنندگان داخلی و خارجی کوشا باشد.

تاریخچه فولاد فراطرح

 • 1376 شروع فعالیت فولادفراطرح توسط موسسان
  1376

  شروع فعالیت فولادفراطرح توسط موسسان

 • 1382 ثبت شرکت فولادفراطرح
  1382

  ثبت شرکت فولادفراطرح

 • 1383 شروع واردات
  1383

  شروع واردات

 • 1386 اخذ نمایندگی HYUNDAI STEEL
  1386

  اخذ نمایندگی HYUNDAI STEEL

 • 1388 شروع فعالیت در زمینه A516
  1388

  شروع فعالیت در زمینه A516

 • 1395 اخذ نمایندگی NIPPON STEEL
  1395

  اخذ نمایندگی NIPPON STEEL

 • 1396 شروع فعالیت در خصوص ورق استیل
  1396

  شروع فعالیت در خصوص ورق استیل

 • 1397 شروع فعالیت در خصوص ورق گالوانیزه
  1397

  شروع فعالیت در خصوص ورق گالوانیزه

 • 1398 شروع فعالیت در خصوص میلگرد
  1398

  شروع فعالیت در خصوص میلگرد

تیم مدیریتی فولاد فراطرح

محمد دعایی اسکویی | مدیر عامل
محمد دعایی اسکویی
مدیر عامل

حامد شفیع ها | رئیس هیئت مدیره
حامد شفیع ها
رئیس هیئت مدیره

حسین اربابی وحدت | نایب رئیس هیئت مدیره
حسین اربابی وحدت
نایب رئیس هیئت مدیره

ماموریت و چشم انداز

فولاد فراطرح همچون هر سازمان و نهاد معتبر برای نیل به اهداف خود ارزش های سازمانی را سر لوحه تمام فعالیت های خود قرار داده است. ارزش هایی که پایبندی به آن ها علاوه بر محقق ساختن چشم انداز روشن پیش رو به حفظ اعتبار این سازمان و تثبیت جایگاه این برند به عنوان برندی پیش رو، هوشمند و قابل اعتماد در ذهن مشتریان و همکاران تجاری کمکی شایان کرده است. این ارزش ها با توجه به شناخت بازار،کسب تجربیات ارزشمند در طی سالیان، بررسی نیازهای مصرف کنندگان، اهمیت به اصول اخلاقی و در نهایت داشتن نگاهی آینده نگر و نوآور به تدوین در آمده و به قرار زیر هستند

ماموریت ما

ایجاد و گسترش وسیع ترین و متنوع ترین شبکه خرید و توزیع فولاد با در نظر گرفتن سه شاخص قیمت تمام شده، کیفیت و زمان برای رسیدن به هدف ایجاد و دوام رابطه برد-برد-برد ( مشتری- شرکت- جامعه)

چشم انداز

تبدیل شدن به یکی از 100 شرکت برتر ایرانی تا سال 2030

مزیت های فولاد فراطرح در یک نگاه

فولاد فراطرح در یک نگاه

سابقه کار بیشتر از دو دهه

فولاد فراطرح در یک نگاه

برخورداری از سرمایه در گردش بالا

رابطه پایدار

داشتن رابطه ای پایدار با معتبرترین برندهای بین المللی و داخلی

فولاد فراطرح در یک نگاه

شرکتی سازماندهی شده با شبکه گسترده ای از مشتریان

فولاد فراطرح در یک نگاه

خوشنامی و برخورداری از اعتباری قابل توجه در بازار

فولاد فراطرح در یک نگاه

تنوع محصولات (12 لاین محصول )

فولاد فراطرح در یک نگاه

در اختیار داشتن انبارهای گسترده


گواهی‌نامه‌ها و تقدیر‌نامه‌ها