معرفی سازمان فروش

معرفی سازمان فروش

فولاد فراطرح مفتخر است که از سرمایه‏ های انسانی توانمند و متخصص در حوزه فروش محصولات فولادی برخوردار است. تیم‏های فروش شرکت با تسلط کامل بر بازار فولاد و مانیتورینگ صنعت، نیاز مشتریان را بطور کامل احصا نموده و خدمات لازم را به مشتریان خود ارائه می دهند.

سازمان فروش فراطرح خدمات خود را در قالب 4 حوزه سازمانی زیر به مشتریان ارائه می‏ نماید:

  • اداره توسعه بازار
  • اداره فروش مصرف کنندگان نهایی
  • اداره فروش نمایندگان
  • اداره فروش صادرات

اداره توسعه بازار

تیم توسعه بازار شرکت با همکاری نزدیک با سایر اداره ‏های سازمان فروش، استان‏های کشور را پایش نموده و مشتریان جدید را در داخل و خارج از کشور شناسایی و جذب می‏ نماید. همچنین این حوزه، بر اساس تحلیل بازار و نیازسنجی مشتریان، وظیفه اضافه کردن محصولات جدید به سبد کسب و کار شرکت را نیز بر عهده دارد.

اداره فروش مصرف کنندگان نهایی

یکی از مهمترین رسالت‏های سازمان فروش شرکت، ارائه خدمات به مصرف‏ کنندگان نهایی و پروژه های متوسط، بزرگ و ملی کشور است. دغدغه اصلی این حوزه، تامین سبد محصولات مورد نیاز مشتریان و همراهی آن‏ها تا پایان پروژه ‏ها می‏ باشد. شرکت فولاد فراطرح مفتخر است که در تامین محصولات بیش از 200 پروژه بزرگ کشور مشارکت داشته و خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه نموده است.

اداره فروش نمایندگان

برخورداری از شبکه فروش گسترده، مهمترین مزیت رقابتی شرکت فولاد فراطرح است. ارائه خدمات به توزیع‏ کنندگان کوچک و بزرگ صنعت فولاد در اقصی نقاط کشور از جمله خدماتی است که دسترسی شرکت را به طیف وسیعی از مصرف‏ کنندگان صنعت فولاد فراهم آورده است.

اداره فروش صادرات

حضور موثر در منطقه خاورمیانه و کمک به اقتصاد کشور از طریق صادرات محصولات نهایی زنجیره ارزش فولاد، از جمله خدماتی است که در اداره صادرات شرکت ارائه می‏ گردد. صادرات محصولات فولادی به بازارهای کشورهای همسایه مانند عراق، افغانستان و ترکمنستان باعث شده است تا شرکت فولاد فراطرح به تامین‏ کننده ه‏ای مطمئن و شناخته شده در  منطقه خاورمیانه تبدیل گردد.

مزیت های رقابتی فولاد فراطرح

انبارهای گسترده فروش
انبارهای گسترده فروش

تنوع محصول
تنوع محصول

شبکه گسترده فروش
شبکه گسترده فروش