درباره ما

درباره فرا‌طرح فولاد

فراطرح فولاد فعالیت خود را از سال 1376 در زمینه بازرگانی فولاد و آهن آلات آغاز کرده است. از همان ابتدا اصلی‌ترین رسالت و وظیفه این برند تأمین و عرضه این محصولات با در نظر گرفتن استانداردهای مهندسی و توجه بسیار به کیفیت فنی آهن آلات تعیین شده بود. رسالتی که به انجام رساندن آن طی بیست سال گذشته، کوله باری از تجربیات با ارزش را برای این برند به ارمغان آورد تا بتواند به اتکای آن همواره به سوی فتح افق‌های تازه در حرکت باشد.

فراطرح فولاد همواره یک اصل را سر لوحه‌ی تمامی فعالیت‌های خود قرارداده و آن چیزی نیست جز، ایجاد و حفظ یک رابطه برد- برد- برد (مشتری- شرکت- جامعه) که هدف نهایی تمامی تصمیم‌گیری‌ها و اجرای کلیه‌ی برنامه‌های برند است. وفاداری به این اصل با در نظر گرفتن سه شاخص قیمت تمام شده، کیفیت و زمان در تمامی پروژه‌ها امکان‌پذیر شده است. پیشرو بودن و در عین حال حفظ ثبات و پایداری در دریای متلاطم بازار این عصر، دو رکن اساسی دیگر در موفقیت این برند به حساب می‌آیند. در نهایت می‌توان گفت: درک درست و به موقع نیاز مشتریان و ثابت قدمی در همکاری با معتبرترین کارخانجات تولیدکننده بین‌المللی و داخلی باعث شده که فراطرح فولاد همواره در سطح توقعات مشتریان خود ظاهر شود.
از آنجایی که این شرکت از سال 1376 فعالیت خود را با وادرات مقاطع اروپایی از برترین تولیدکنندگان جهان آغاز کرده، از همان ابتدا به عنوان برندی که در سطحی بین‌المللی به کارفرمایانش خدمات ارائه می‌دهد شناخته شده است و برای حفظ این اعتبار تنها به همکاری با تولیدکنندگان معتبر خارجی بسنده نکرده است بلکه با جذب نیروهای متخصص و مهندسان کاردان ساختار سازمانی خود را نیز روز به روز ارتقاء بخشیده.

توسعه واحدهای فروش، فنی- مهندسی و طرح و توسعه (ار اند دی) از دیگر اقدامات پرثمر این شرکت در طی این سال‌ها بوده. اقداماتی که در حال حاضر فراطرح فولاد را در جایگاه یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه کننده مقاطع فولادی و با کیفیت کشور قرار داده است.
بی‌شک در طی این سال‌ها بازار فولاد نوسانات زیادی را تجربه کرده است اما فراطرح فولاد جایگاه تثبیت شده‌ای را در همین بازار برای خود حفظ کرده است چرا که همیشه برآن بوده که از یک سو با درک صحیح نیاز مشتریان، قیمت‌هایی متمایز از رقبای خود ارائه دهد و از سوی دیگر در حفظ رابطه‌ی مستقیم و مؤثر خود با تولیدکنندگان داخلی و خارجی کوشا باشد.

تاریخچه فراطرح فولاد

 • 1376 شروع فعالیت فراطرح فولاد توسط موسسان

  شروع فعالیت فراطرح فولاد توسط موسسان

 • 1382 ثبت شرکت فراطرح فولاد

  ثبت شرکت فراطرح فولاد

 • 1383 شروع واردات

  شروع واردات

 • 1386 اخذ نمایندگی HYUNDAI STEEL کره جنوبی

  اخذ نمایندگی HYUNDAI STEEL کره جنوبی

 • 1388 شروع فعالیت در زمینه A516

  شروع فعالیت در زمینه A516

 • 1395 اخذ نمایندگی NIPPON STEEL ژاپن

  اخذ نمایندگی NIPPON STEEL ژاپن

 • 1396 شروع فعالیت در خصوص ورق استنلس استیل (Stainless Steel)

  شروع فعالیت در خصوص ورق استنلس استیل (Stainless Steel)

 • 1397 شروع فعالیت در خصوص ورق گالوانیزه

  شروع فعالیت در خصوص ورق گالوانیزه

 • 1398 شروع فعالیت در خصوص میلگرد

  شروع فعالیت در خصوص میلگرد

تیم مدیریتی فراطرح فولاد

محمد دعایی اسکویی | رئیس هیئت مدیره
محمد دعایی اسکویی
رئیس هیئت مدیره
حامد شفیع‌ها | مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
حامد شفیع‌ها
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
حسین اربابی وحدت | نایب رئیس هیئت مدیره
حسین اربابی وحدت
نایب رئیس هیئت مدیره

ماموریت و چشم انداز

فراطرح فولاد همچون هر سازمان و نهاد معتبر برای نیل به اهداف خود ارزش های سازمانی را سر لوحه تمام فعالیت های خود قرار داده است. ارزش هایی که پایبندی به آن ها علاوه بر محقق ساختن چشم انداز روشن پیش رو به حفظ اعتبار این سازمان و تثبیت جایگاه این برند به عنوان برندی پیش رو، هوشمند و قابل اعتماد در ذهن مشتریان و همکاران تجاری کمکی شایان کرده است. این ارزش ها با توجه به شناخت بازار،کسب تجربیات ارزشمند در طی سالیان، بررسی نیازهای مصرف کنندگان، اهمیت به اصول اخلاقی و در نهایت داشتن نگاهی آینده نگر و نوآور به تدوین در آمده و به قرار زیر هستند

چشم انداز

تبدیل شدن به یکی از 100 شرکت برتر ایرانی تا سال 2030

ماموریت ما

ایجاد و گسترش وسیع‌ترین و متنوع‌ترین شبکه خرید و توزیع فولاد با در نظر گرفتن سه شاخص قیمت تمام شده، کیفیت و زمان برای رسیدن به هدف ایجاد و دوام رابطه برد- برد- برد ( مشتری- شرکت- جامعه)

مزیت های فراطرح فولاد در یک نگاه

چرا با فرا‌طرح فولاد "همیشه برنده اید"

فرا‌طرح فولاد مبنای کارش را بر روی رابطه سه سویه برد-برد-برد(مشتری- شرکت –جامعه) قرار داده است تا شعار" همیشه برنده اید" سرلوحه تمام فعالیت های این برند باشد. عینیت بخشیدن به این شعار اقدامات و ملزومات زیادی را ایجاب می کرد، اقداماتی چون:

گواهینامه‌های فراطرح فولاد