معرفی سازمان فروش

معرفی سازمان فروش

فراطرح فولاد مفتخر است که از سرمایه‏‌های انسانی توانمند و متخصص در حوزه فروش محصولات فولادی برخوردار است. تیم‌های فروش شرکت با تسلط کامل بر بازار فولاد و مانیتورینگ صنعت، نیاز مشتریان را بطور کامل احصا نموده و خدمات لازم را به مشتریان خود ارائه می‌‏دهند.
سازمان فروش فراطرح خدمات خود را در قالب 4 حوزه سازمانی زیر به مشتریان ارائه می‌‏نماید:

•    اداره توسعه بازار
•    اداره فروش مصرف‌کنندگان نهایی
•    اداره فروش نمایندگان
•    اداره فروش صادرات
اداره توسعه بازار
تیم توسعه بازار شرکت با همکاری نزدیک با سایر اداره‌های سازمان فروش، استان‌های کشور را پایش نموده و مشتریان جدید را در داخل و خارج از کشور شناسایی و جذب می‌‏نماید. همچنین این حوزه، بر اساس تحلیل بازار و نیازسنجی مشتریان، وظیفه اضافه کردن محصولات جدید به سبد کسب و کار شرکت را نیز بر عهده دارد.
اداره فروش مصرف‌کنندگان نهایی
یکی از مهمترین رسالت‌‏های سازمان فروش شرکت، ارائه خدمات به مصرف‌‏کنندگان نهایی و پروژه‏‌های متوسط، بزرگ و ملی کشور است. دغدغه اصلی این حوزه، تامین سبد محصولات مورد نیاز مشتریان و همراهی آن‏ها تا پایان پروژه‌‏ها می‌‏باشد. شرکت فراطرح فولاد مفتخر است که در تامین محصولات بیش از 200 پروژه بزرگ کشور مشارکت داشته و خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه نموده است.
اداره فروش نمایندگان
برخورداری از شبکه فروش گسترده، مهمترین مزیت رقابتی شرکت فراطرح فولاد است. ارائه خدمات به توزیع‏‌کنندگان کوچک و بزرگ صنعت فولاد در اقصی نقاط کشور از جمله خدماتی است که دسترسی شرکت را به طیف وسیعی از مصرف‏‌کنندگان صنعت فولاد فراهم آورده است.
اداره فروش صادرات
حضور موثر در منطقه خاورمیانه و کمک به اقتصاد کشور از طریق صادرات محصولات نهایی زنجیره ارزش فولاد، از جمله خدماتی است که در اداره صادرات شرکت ارائه می‌گردد. صادرات محصولات فولادی به بازارهای کشورهای همسایه مانند عراق، افغانستان و ترکمنستان باعث شده است تا شرکت فراطرح فولاد به تامین‌کننده‌ه‏ای مطمئن و شناخته شده در  منطقه خاورمیانه تبدیل گردد.

سازمان فروش فراطرح فولاد

انبارهای گسترده فروش
انبارهای گسترده فروش

تنوع محصول
تنوع محصول

شبکه گسترده فروش
شبکه گسترده فروش