ارزیابی حضور گروه فراطرح در چهاردهمین نمایشگاه فولاد اصفهان

ارزیابی حضور گروه فراطرح در چهاردهمین نمایشگاه فولاد اصفهان

1401/12/10
منتشر شده توسط : مدیر سایت

نمایشگاه  متالکس  اصفهان

نمایشگاه  متالکس در تاریخ10  تا 13 شهریور در اصفهان یکی از قطب های بزرگ فولاد کشور برگزار شد که تمرکز اصلی آن بر حوزه‌های متالورژی، فلزات غیرآهنی، ریخته‌گری، قالب‌سازی، آهنگری، صنایع معدنی، صنایع سرامیک و نسوزها، ماشین آلات، تجهیزات، مواد اولیه و غیره بود. این نمایشگاه به منظور توسعه و ارتقاء صنعت و مراودات تجاری صورت گرفت. همچنین شرکت‌های بزرگی در این نمایشگاه حضور داشتند که به ارائه و معرفی محصولات و خدمات خود می‌پرداختند.

 

حضور فعال شرکت فراطرح در نمایشگاه فولاد اصفهان

پیرو نتایج ارزشمندی چون بالا بردن روابط با سایر شرکت‌های این حیطه و تجدید ارتباط و همکاری با شرکت‌های بازرگانی، بنگاه‌‌های خرید و فروش آهن، فعالان حوزه معدن و صادرات بود.

در ویدئو  زیر چند دقیقه از  چهار  روز  حضور موثر  گروه فراطرح در چهاردهمین نمایشگاه فولاد اصفهان را که بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب کرد و نتایج و اثرات زیادی در پی داشت  را با شما به اشتراک میگذاریم.

از دیگر نتایج  حضور فراطرح فولاد در نمایشگاه متالورژی و فولاد اصفهان دیدار مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان، جناب آقای ایرج رخصتی و هیات همراه از غرفه گروه فراطرح بود. در این بین گفتگوها و نشست‌هایی در مورد گسترش سیاست‌های همکاری و تداوم روابط بین دو سازمان نیز برگزار شد.

همچنین حضور مدیران ارشد فراطرح در نمایشگاه باعث افزایش جلسات تخصصی و توسعه روابط بین شرکت‌ها شدو در راستای رشد فن آوری و دانش در صنعت فولاد کشور، مدیران ارشد فراطرح جلسات و نشست های مشاوره ای جهت انتقال دانش و تجربه 25 ساله در این صنعت به مشتریان خود برگزار کردند.

 هدف این نمایشگاه ها گسترش شبکه تامین، تولید، فروش و صادرات این صنعت است. در چنین فضایی است که شرکتهای فعال در این صنعت، با استفاده از تجربه بلند مدت و دانش عمیق و وجود کانالهای ارتباطی مختلف در داخل و خارج از کشور، میتوانند ارزش آورده بسیار بالایی برای فعالان این صنعت ایجاد کنند.

منبع خبر سایت اقتصاد آنلایننظرات کاربران

هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد

نظر خود را وارد کنید