تحولات موثر بازار آهن و فولاد در هفته‌ای که گذشت

بررسی تحولات قیمتی فولاد ، میلگرد ، شمش فولاد در هفته گذشته و پیش بینی روند قیمتی هفته جاری

مشاهده جزییات

معرفی برنامه‌های توسعه گروه فراطرح در نمایشگاه فولاد اصفهان

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری ماشین آلات و صنایع وابسته (Metalex) رویدادی بزرگ و معتبر در صنعت فولاد ایران است که در تاریخ 1 الی 4 شهریور ماه 1402 در شهر اصفهان برگزار شد. گروه فراطرح با رویکرد معرفی چشم انداز جدید خود با حضوری فعال به ارائه محصولات و خدمات متنوع در زنجیره فولاد پرداخت. فرآیند تولید فولاد سبز به کمک تکنولوژی های روز جهان درغرفه فراطرح توجه متخصصین و فعالان این حوزه را به خود جلب کرد.

مشاهده جزییات

حضور گروه فراطرح در نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد کیش

گروه فراطرح با شرکتهای فراطرح فولاد، فراطرح نورد و فراطرح معدن با هدف مشارکت فعال، برقراری ارتباط مستقیم با دست اندرکاران صنعت فولاد کشور و معادن وابسته، ارائه خدمات و محصولات مختلف از معدن تا محصول نهایی و معرفی آخرین دستاوردها و تجهیزات گروه در بیست و چهارمین سمپوزیوم و نمایشگاه بین المللی فولاد 1401 در جزیره کیش شرکت می کند.

مشاهده جزییات

ارزیابی حضور گروه فراطرح در چهاردهمین نمایشگاه فولاد اصفهان

نمایشگاه متالکس در تاریخ 10 تا 13 شهریور در اصفهان یکی از قطب های بزرگ فولاد کشور برگزار شد که تمرکز اصلی آن بر حوزه‌های متالورژی، فلزات غیرآهنی، ریخته‌گری، قالب‌سازی، آهنگری، صنایع معدنی، صنایع سرامیک و نسوزها، ماشین آلات، تجهیزات، مواد اولیه و غیره بود.

مشاهده جزییات

مصاحبه مهندس حامد شفیع ها مدیر عامل گروه فراطرح: نیازمند ایجاد ثبات در قوانین هستیم

بازار فولاد در ماه های اخیر در حالت صبر و انتظار به سر می برد و مصرف کنندگان و تولیدکنندگان فولاد در انتظار نتیجه مذاکرات برجام بوده اند و بخشی از تقاضای خودرو را به تعویق انداخته اند تا نتایج این مذاکرات مشخص شود.

مشاهده جزییات

تحولات موثر بازار آهن و فولاد در هفته‌ی منتهی به 18 شهریور 1401

به گزارش فراطرح فولاد، در هفته منتهی به ۱۸ شهریور شاهد افت جزئی قیمتها در بازار آهن بودیم. هفته گذشته در مجموع قیمت میانگین میلگرد آجدار در بازار، ۸۰ تومان به ازای هر کیلو معادل ۰.۵ درصد کاهش یافت و قیمت میلگرد سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویل درب کارخانه) به‌طور میانگین به حدود ۱۵۴۷۰ تومان به ازای هر کیلو رسید. کف قیمت میلگرد در بازار در پایان هفته گذشته به حدود ۱۴۷۰۰ تومان و سقف آن به حدود ۱۶۴۷۵ تومان به ازای هر کیلو رسید.

مشاهده جزییات

تحولات موثر بازار آهن و فولاد در هفته‌ی منتهی به 25 شهریور 1401

به گزارش فراطرح فولاد، در هفته منتهی به ۲۵ شهریور شاهد افزایش قیمتها در بازار آهن بودیم. هفته گذشته در مجموع قیمت میانگین میلگرد آجدار در بازار، ۴۰۰ تومان به ازای هر کیلو معادل ۲.۶ درصد افزایش یافت و قیمت میلگرد سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویل درب کارخانه) به‌طور میانگین به حدود ۱۵۸۷۰ تومان به ازای هر کیلو رسید. کف قیمت میلگرد در بازار در پایان هفته گذشته به حدود ۱۵۳۰۰ تومان و سقف آن به حدود ۱۶۷۷۵ تومان به ازای هر کیلو رسید.

مشاهده جزییات

تحولات موثر بازار آهن و فولاد در هفته‌ی منتهی به 11 شهریور 1401

به گزارش فراطرح فولاد، در هفته منتهی به ۱۱ شهریور در مجموع شاهد ثبات قیمتها در بازار آهن بودیم. هفته گذشته در مجموع قیمت میانگین میلگرد آجدار در بازار تغییری نداشت و قیمت میلگرد سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویل درب کارخانه) به‌طور میانگین حدود ۱۵۵۵۰ تومان به ازای هر کیلو بود. کف قیمت میلگرد در بازار در پایان هفته گذشته به حدود ۱۴۷۰۰ تومان و سقف آن به حدود ۱۶۴۷۵ تومان به ازای هر کیلو رسید.

مشاهده جزییات

حضور شرکت فراطرح فولاد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته اصفهان

شرکت فراطرح فولاد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته اصفهان که در تاریخ 10تا 13 شهریور 1401 در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان سالن C برگزار می گردد حضور خواهد داشت.

مشاهده جزییات

تحولات موثر بازار آهن و فولاد در هفته‌ی منتهی به 4 شهریور 1401

به گزارش فراطرح فولاد، در هفته منتهی به ۴ شهریور باز هم شاهد کاهش قیمتها در بازار آهن بودیم. هفته گذشته در مجموع قیمت میانگین میلگرد آجدار در بازار ۲۵۰ تومان به ازای هر کیلو معادل ۱.۶ درصد کاهش یافت و قیمت میلگرد سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویل درب کارخانه) به‌طور میانگین به حدود ۱۵۵۵۰ تومان به ازای هر کیلو رسید. کف قیمت میلگرد در بازار در پایان هفته گذشته به حدود ۱۴۵۰۰ تومان و سقف آن به حدود ۱۶۵۰۵ تومان به ازای هر کیلو رسید.

مشاهده جزییات

تحولات موثر بازار آهن و فولاد در هفته‌ی منتهی به 28 مرداد 1401

به گزارش فراطرح فولاد، در هفته منتهی به ۲۸ مرداد شاهد کاهش قیمتها در بازار آهن بودیم. هفته گذشته در مجموع قیمت میانگین میلگرد آجدار در بازار ۴۵۰ تومان به ازای هر کیلو معادل ۲.۸ درصد کاهش یافت و قیمت میلگرد سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویل درب کارخانه) به‌طور میانگین به حدود ۱۵۸۰۰ تومان به ازای هر کیلو رسید. کف قیمت میلگرد در بازار در پایان هفته گذشته به حدود ۱۴۸۰۰ تومان و سقف آن به حدود ۱۶۹۰۵ تومان به ازای هر کیلو رسید. ورود مذاکرات احیای برجام به مرحله حساس پایانی، بازار فولاد را وارد وضعیت صبر و انتظار کرده و این وضعیت، کاهش تقاضا و کاهش قیمتها را در پی داشته است.

مشاهده جزییات

تحولات موثر بازار آهن و فولاد در هفته‌ی منتهی به 21 مرداد 1401

به گزارش فراطرح فولاد، در هفته منتهی به ۲۱ مرداد پس از چهار هفته متوالی کاهش قیمتها، بالاخره شاهد افزایش قیمتها در بازار آهن بودیم. هفته گذشته در مجموع قیمت میانگین میلگرد آجدار در بازار ۵۵۰ تومان به ازای هر کیلو معادل ۳.۵ درصد افزایش یافت و قیمت میلگرد سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویل درب کارخانه) به‌طور میانگین به حدود ۱۶۲۵۰ تومان به ازای هر کیلو رسید. کف قیمت میلگرد در بازار در پایان هفته گذشته به حدود ۱۵۴۰۰ تومان و سقف آن به حدود ۱۷۳۸۵ تومان به ازای هر کیلو رسید.

مشاهده جزییات